Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie do Ts3

Imię:Michał
                                                      Czy posiadasz TS3?:tak
                                                      Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
                                                      Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem?:tak
                                                      Coś o sobie:Lubie grać w różne gry najbardziej w minecraft chociaż co raz więcej cheaterów  jest w Mc wątpię żeby na serwerze byli jacyś.

Lubię Minecrafta ponieważ nie ma w nim przemocy i można spotkać naprawdę przyjazne osoby.

Byłem na rożnych serwerach konekmc jest super i sadze ze nigdy nie upadnie .

Po za minecraftem lubię grać w CsGo lub GTA V z innymi    
                                                    Dlaczego TY?:ponieważ chciałbym reprezentować ten serwer TeamSpeak z jak najlepszej strony nie mówię że nie ma lepszych ode mnie którzy mają lepsza znajomość w użytkowaniu  TeamSpeaka pewno są takie osoby  

Posiadasz jakieś dodatkowe umiejętności np użytkowanie xbota?

(01-01-2019, 06:54 PM)THEworld napisał(a): Posiadasz jakieś dodatkowe umiejętności np użytkowanie xbota?

tak znam nawet na czym polaga
  • Dodaliśmy system logów, który pozwoli ci zobaczyć co się dzieje na TeamSpeaku ( Bot )
  • Ochrona rang Administracji: Polega to na tym jak ktoś dostanie range Admin i nie jest wpisany do bota w configu to ranga zostanie mu zabrana jak i może zostać zbanowany / kickowany.

Jestem w stanie na początku przyznać rangę Serveradmin zapraszam na kontakt facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009433632617

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości